if_photoif_put_inmenu
ТОВ УКРСТК
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 341-97-88 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-68-44 Показати

Матеріали для каркасних систем звукоізоляції

Система спеціальних матеріалів для улаштування каркасних звукоізоляційних облицювань, перегородок і стель складається з наступних елементів:

- Звукопоглинаючі плити із мінеральної або скловати;

- Звукоізоляційні матеріали для облицювання. Це може бути два шари звукоізоляційного гіпсокартону, звукоізоляційна мембрана Тексаунд між двома листами гіпсокартону, звукоізоляційна тришарова плита Саундлайн-dB. 

- Віброізолюючі кріплення і підвіси для стін і стель забезпечують надійний монтаж несучого каркасу до поверхні, що ізолюється, при мінімізації проходження крізь них звукових вібрацій;

- Віброізолюючі прокладки знижують поширення і передачу структурного шуму на стиках елементів будівельних конструкцій. Монтуються між торцем каркасу і стінами (стелями), що до них прилягають;

- Віброакустичний герметик призначений для герметизації стиків і швів в конструкціях звукоізолюючих облицювань, перегородок і підвісних стель.

Комплексне застосування спеціалізованих матеріалів в поєднанні з загальнобудівельними елементами і технологіями дозволяє отримати звукоізоляцію на 10-15 дБ вище, ніж у аналогічних конструкцій без застосування спеціалізованих звукоізоляційних матеріалів.


Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×