if_photoif_put_inmenu
ТОВ УКРСТК
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 341-97-88 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-68-44 Показати

Димарі з нержавіючої сталі

Приховати

Одним з важливих конструктивних елементів любого будинку є димова труба, завдяки якій в атмосферу видаляються продукти згоряння палива. До вибору димоходу для опалювального котла або каміна варто підходити з особливою відповідальністю. Хороший димохід сприяє якісному спалюванню палива, забезпечує ідеальну тягу і гарантує безпеку для мешканців будинку.

Для бездоганної роботи димохід повинен мати такі якості, як стійкість до високих температур, кислоти, високу міцність, стійкість до впливу вологи і до перепадів температури. Такі якості є у димарів із нержавіючої сталі.

Димарі з нержавіючої сталі призначені для газових і твердопаливних котлів, дров’яних печей, камінів. Виробляються діаметрами від 80 мм до 1000 мм, можуть використовуватися як для приватних будинків, так і промислових об’єктів. Димохід для твердопаливного котла повинен мати товщину стінки 0,8 мм або 1,0 мм в залежності від температури димових газів, димохід для газового котла - 0,5-0,6 мм. Діаметр димоходу залежить від потужності котла, зазвичай виробники котлів вказують рекомендований діаметр димоходу в технічній документації.

Займання сажі в димоході може призвести до пожежі. Тому ми пропонуємо димарі, що виробляються із кислотостійкої і жароміцної марки нержавіючої сталі AISI 304 з робочою температурою до +600 градусів, що забезпечить надійну довготривалу експлуатацію всієї опалювальної системи.

Виробництвом димоходів займаються не тільки спеціалізовані підприємства, а й звичайні бляшані майстерні, тому при виборі димоходу необхідно звертати увагу на наступне:

1. Якісні шви: поздовжній шов труб повинен бути зварений автоматично методом плазмового зварювання в середовищі інертного газу (аргон) або новітнім методом лазерного зварювання, в цьому випадку шов буде захищений від впливу димових газів і конденсату.

2. Ідеальна геометрія і естетичність всіх елементів, яка досягається застосуванням передової технології лазерної різки металу.

3. Розтрубні з’єднання всіх сегментів димоходу повинні мати паз під ущільнювач для забезпечення герметичності димохідної системи.

4. Утеплювач для димоходу повинен мати сертифікат відповідності та бути чітко зафіксованим всередині труби. Елементи фіксації повинні виключати теплопередачу від внутрішньої труби до зовнішньої.


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×