if_photoif_put_inmenu
ТОВ УКРСТК
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 341-97-88 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-68-44 Показати

Пінополіуретанова теплоізоляція

Приховати

Сегменти з пінополіуретану призначені для теплоізоляції трубопроводів мереж опалення, гарячого і холодного водопостачання, конденсатопроводів, технологічних трубопроводів хімічної і харчової промисловості з температурою теплоносія від -50 градусів до +140 градусів. Можуть використовуватись як при прокладанні трубопроводів над землею, так і під землею. 

Виробляються діаметром від 18 мм до 630 мм із високоякісного пінополіуретану, який має саму низьку теплопровідність серед теплоізоляційних матеріалів. Його товщина 50 мм по теплопровідності рівнозначна 100 мм мінеральної вати. Це дозволяє забезпечити максимально можливе енергозбереження інженерних мереж.

Сегменти ППУ без покриття використовуються для теплоізоляції трубопроводів різного призначення з подальшим нанесенням різних захисних покриттів (металеві кожухи, ПВХ покриття, фарбування масляними фарбами тощо).

Сегменти ППУ з покриттям фольгоізол використовуються для зовнішніх трубопроводів. Фольгоізол захищає теплоізоляцію від ультрафіолетового випромінювання, атмосферних опадів і механічних пошкоджень.

Сегменти ППУ з покриттям пергамін використовуються для прокладання трубопроводів під землею. Пергамін захищає теплоізоляцію від попадання вологи.


Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×