if_photoif_put_inmenu
ТОВ УКРСТК
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 341-97-88 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-68-44 Показати

Звукоізоляція

1. Ефективная звукоізоляція – це завжди конструкція. 

Не існує ефективних звукоізоляційних матеріалів, лише конструкції. Така конструкція завжди складається з декількох шарів – м’якого і щільного. Можна використовувати готові звукоізоляційні панелі (безкаркасна система) або каркасну звукоізоляційну систему: акустична вата Шуманет і листи гіпсокартону, між якими укладається звукоізоляційна мембрана Тексаунд, велика щільність якої дозволяє значно збільшити масу конструкції, майже не займаючи місця, тим самим істотно підвищити її звукоізоляційні властивості. На відміну від інших матеріалів, Тексаунд захищає від низькочастотних шумів (низькі частоти найскладніші для звукоізоляції). Така конструкція в поєднанні з віброкріпленням ефективна для звукоізоляції стін и стель.  

2. Чим товстіше кажен шар – тим краще.

Тонка і легка конструкція захищає від шуму завжди гірше, ніж більш товста і важка. Розташування звукоізолюючої конструкції на відстані від жорстких поверхонь (стін, підлоги і стелі) також покращує шумозахист. 

3. Прості правила звукоізоляції, дотримання яких гарантує результат, а нехтування будь-яким з них різко знижує ефективність всієї конструкції:

      - використання багатошарових конструкцій, що включають в себе м’які звукопоглинаючі і щільні звукоізоляційні матеріали;

      - відсутність жорстких зв’язків з несучими конструкціями (стіни, підлога і стеля);

      - герметичність конструкцій (спеціальна обробка всіх щілин і отворів);

      - використання спеціалізованих матеріалів.


НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ?

Індекс звукоізоляції (вимірюється в децибелах, дБ) – інтегральна величина, це усереднений показник в нормованому діапазоні частот. Для будь-якого матеріалу значення звукоізоляції на різних частотах буде різным. 

Низькі частоти (80-150 Гц) – найскладніші для звукоізоляції, високі – найпростіші. В першу чергу – дізнавайтеся і порівнюйте показники звукоізоляції для низьких частот, їх завжди вказують в спеціальних таблицях.


ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЗВУКОІЗОЛЯЦІЮ

• Рівень шуму бесіди – 55-60 дБ, поїзда метро – 85-90 дБ;

• Стіни і перекриття, зрозуміло, вже служать звукоізоляцією (в залежності від матеріалу і товщини їх власний індекс звукоізоляції – 35-70 дБ), тому для спеціальних звукоізоляційних конструкцій вживається термін «додаткова звукоізоляція»;

• Зменшення рівня шуму всього на 3 дБ на слух дає відчуття зниження шуму в 2 рази;

• Шум буває: повітряним, ударним і структурним ;

• Структурний шум – це шум, який передається по несучим конструкціям будівлі; 

• Будь-який шум значно легше ізолювати в джерелі його виникнення.


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×