if_photoif_put_inmenu
ТОВ УКРСТК
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 341-97-88 Показати
+38 (050) +38 (050) 383-68-44 Показати

Віброізоляційні матеріали

Приховати

У сучасних будівлях одночасно функціонує велика кількість інженерного і технологічного обладнання, яке може бути джерелом підвищеного рівня шуму і вібрації в приміщеннях, що розташовані навіть на значній відстані від джерела. 

До інженерного обладнання відносяться вентиляційні установки, компресори, холодильні машини, насосні групи систем водопостачання і опалення, трансформатори. До технологічного обладнання відноситься обладнання магазинів продовольчих товарів, ресторанів, барів, підприємств комунального і побутового обслуговування.

Щоб знизити рівень передачі вібрацій на огороджувальні конструкції будівлі використовуються спеціальні віброізолюючі матеріали або віброопори, які розміщуються між агрегатом-джерелом вібрації і фундаментом, на якому він встановлений.

У разі, коли інженерне обладнання, що вібрує, стає джерелом повітряного шуму, для зниження вібрації його окремих частин (повітропроводів, кожухів та ін.) використовуються матеріали, що знижують вібрації.

При підвісному монтажі обладнання і систем інженерних комунікацій з метою зниження передачі вібрації на огороджувальні конструкції будівлі застосовуються спеціальні віброізолюючі підвіси і кріплення.


Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×